31 Ağustos 2013 #1987241

Finansbank Kredi Kartı Limit Artış Talebimi Olumsuz Cevap Verdi!

Önce başvurdum kredi kart limit artış talebim olumsuz sonuçlandı. Fotoğrafçıyım, özel sektörde. İhtiyaçlarımı tam anlamıyla karşılamayan kredi kartını kapatmak için aradım bankayı. Kapattım. 1 gün sonrasında arandım. '' Efendim kullanın kredi kartınızı biz izin adınıza Finansbank Genel Müdürlüğe bilgi yazısı yazalım, açıyoruz kullanıma kredi kartınızı '' söylendi.


Bende onayladım. 1 hafta süre geçtikten sonra aradım bankayı. Halen haber beklendiğini öğrendim. Bugün aradım ve banka kriter olumsuz bulunmuş talep. Tekrar bulunulamazmış. Sormak istediğim şu limit artırmıyorsunuz, ama kredi veriyorsunuz. Kriterleriniz nedir ? Bu hafta içinde ise kapatmayı düşünüyorum.

Adem 105 Okunma

Cevaplar

  • Adem04 Eylül 2013

    Tarafıma herhangi bir açıklanma yapılmadı. Kararlıyım kredi kartımın limiti ihtiyaçlarımı karşılamıyor. Müşteri memnuniyetini şikayetimde yazdığım gibi. Alay edildiğimi hissediyorum.

  • Adem04 Eylül 2013

    Bankanızın '' Sizi dinliyoruz '' linki üzerinden bu şikayeti yayınladığım süreçte belirttim görüşlerimi. Herhangi bir inceleme yapılacağını ve bildirimde bulunacağını düşünmüyorum. O yüzden de en kısa süre de kapatma işlemini yapacağım. Limitim artsın,yoksa kapatırım tehditleriyle kk. limitimin artırılır düşüncesinde olmadığımı belirtmek isterim. Sadece gösterdikleri niyete kızgınım. Sonuç olarak kapatacam. Saygılarımla ... Adem Yalçın

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön