30 Eylül 2015

Finansbank Kredi Kartı Kısıtının Kaldırılmaması!

Haziran ayında Finansbank'tan kredi kartı aldım 750 TL limit belirlediler 250 TL'sini kullanıma açtılar 2 adet kredi kartı aldığım halde 4 aydır kısıtlamayı kaldırmadılar sizi 2 ay izleyip kısıtı kaldıracağız dediler 4 ay oldu hala kısıt kalkacak neredeyse limitim kadar kart ücreti ödüyorum ama benim hala limit 250 TL.

Gelirimi belgeledim şubelerine bildirdim SGK kayıtlarımı verdim aylık gelirim 6000 TL'nin üzerinde ama kredi kartımın limiti hala 250 TL komik. Kısıt kaldırılsın artık yeter.

Oğuzhan 179 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan01 Ekim 2015

    Sizi dinliyoruz diyorsunuz dinlemiyorsunuz oradanda ulaşamadım size denemedimmi zannediyorsunuz işimiz insanla diyorsunuz finansçı sizi dinliyor diyorsunuz ama dinlemiyorsunuz çözüm üretmiyorsunuz kazancımı belegeledim kredi kartlarımın durumunu zaten gözlemliyorsunuz maaşım belli hala neden güvenmiyorsunuz istiyorsanız kefilde verebilirim dedim memurlarınıza olmadı olmadı olmadı memurlarınız bile bizim yapabileceğimiz bir şey yok dedi ipotek bile teklif ettim yinede olmadı nedir suçum söyleyin bilelim

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Eylül 2015

    Müşterimiz Sn.OĞUZHAN E. 'nin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön