27 Şubat 2013
Yorum Yap
#1656158

Finansbank Kredi Kartı İstemediğim Halde Gönderilmiş!

Ben talepte bulunmadan kredi kartı gönderilmiş üstelik hamiline verilmesi gereken kartı ben apartmandan kızım alıyor. Bankaya telefon ediyorum soru sormak için bana kartınıza 20 tl ödeyeceğimi söylüyorlar ben bankadan hizmet almak için telefon edeceğim 20 tl odicem ayda 2 kez arasam 40 tl var mı böyle bir saçmalık olabilir mi?


Çoluğum çocuğum hakkını ben yiyemiyorum alın siz yiyin mi demeliyiz. Çok sınırlıyım gerekirse mahkemeye kadar tasicam adaletden hakkımı arıycam sömürgenlik başka bise değil 13 senedir kiredi kartım var Finasbankta kredi kartı aidatı kalktı deniliyor televizyonlar baş baş bağırıyor bankaya neden kesiyosunuz yasaklanmadı mı dediğimizde bizim bankamız alıyor denildi çözüm nedir .

Gulsah Gulsah 55 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler