25 Şubat 2013

Finansbank Kredi Kartı İptaline Rağmen Kart Aidatı Kesilmiş!

Finansbank tarafından adıma gönderilen gold kartın aidatı olduğunu öğrenince iptali için müşteri hizmetlerini aradım ve kartın iptalini gerçekleştirdiklerini bunun yanı sıra fix cardın herhangi bir ücreti olmadığını söylediler.Kabul ettim kartın iptal işlemi gerçekleştirildi dedi.Ama 3 gün sonra ekstreme 65 tl kart aidatı yansıttılar.Aradım size dönüş yapılacak dediler kimse aramadı,tekrar aradım olumsuz sonuçlanmıştır dediler.Çözüme kavuşturacak kimseyi bulamadım dönüşte yapmadılar.

Celal 187 Okunma

Cevaplar

  • Celal25 Şubat 2013

    Sizi dinliyoruzdan yaptığım talep ve önerilerin hiçbirine cevap verilmedi. Müşteri sıfatında görmediğiniz içinmi geri dönülmedi. Ne müşteri temsilcileri ne sizi dinliyoruzdan hiçbir geri dönüş olmadı.

  • QNB Finansbank Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön