10 Şubat 2014 #2285777

Finansbank Kredi Kartı Gönderim Ücreti!

Finansbank'ın kredili müşterisiyim ve kredi kartını da kullanmaktayım. Birkaç hafta önce kartımı kaybettim ve müşteri hizmetlerini arayıp yenilettim ve benden 15 tl yenileme ücreti alındı. Telefonda görüştüğüm Agenta iş adresimi verip buraya gönderilmesini istedim ve ısrarla sorup teyit etmeme rağmen ev adresime gönderilmiş.


Sonra tekrar aradım ve yine adresimi verdim ama yine eve yönlendirilmiş. 3. kez artık aradığımda doğru adrese en kısa zamanda geleceği söylendi ancak 1 hafta da teslim edilmedi. Ben izine çıktım ve haftalar sonra kartım gelmiş ve ben izinde olduğum için alamadım. Bu kartımın kapatılmasını ve 15 tl'min iade edilmesini istiyorum.

Özgür 55 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön