09 Nisan 2014

Finansbank Kredi Kartı Borcum Taksitlendirilmiyor!

Finansbank kredi kartımın asgarisini ödeyemediğimden dolayı toplam borcumun taksitlendirilip o şekilde ödemek istemekteyim fakat defalarca görüşmeme rağmen taksitlendirilme yapılmamaktadır. Borcumu ödemediğim taktirde yasal işlem yapılacağı söylenmektedir.

Ben zaten bu duruma düşmemek borcumu ödemek için taksitlendirme istiyorum hiçbir şekilde müşteri temsilcileri yardımcı olmuyorlar.

Shift 295 Okunma

Cevaplar

  • Shift09 Nisan 2014

    İlettiğim halde yardımcı olunmuyor, her banka kredi kartı toplam borcunu taksitlendirip yapılandırırken Finansbank bizlere yardımcı olmuyor. Amaç, icralık olmamız ve avukat,dosya masrafımı almak diye düşünüyor insan. diğer bankalar kendileri teklif ediyor bu seçeneği bize takibe düşmememiz için. saygılarımla..

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön