19 Mart 2013 #1693608

Finansbank Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum!

Kredi kartımda aktivasyon bonusu olarak belirlenen 25 TL tutarındaki parapuanlarım kullanılmadığı gerekçesiyle iptal edilmiş. Buna rağmen kartımın kullanılmadığı açıkça görülmesine rağmen yine 25 TL yıllık aidat ücreti alınmış. Parapuanları harcadıktan sonra kart aidatını ödemeyi düşünüyordum aslında ama şuan kendimi yanıltılmış hissediyorum.


Artık bankanız ile herhangi bir işim olamaz. Şunu da belirtmek istiyorum ki yarından itibaren hakem heyetine başvuracağım ve bu konuyla ilgili olarak hakkımı arayacağım. Bunun yanı sıra sosyal medyada durumu paylaşacağım.

Ahmet 36 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön