18 Temmuz 2013

Finansbank Kredi Kartı Aidatının İadesini İstiyorum!

Finansbank ile kurumsal hesaplarımızla çalışmaktaydık. Bir gün Finansbank yetkilisi ile yanında kredi kartı satan bir yetkili geldi. Zorla bana 52***92 nolu Clup Finans Xclusive diye bir kart verdi, aidatımız falan yok dedi.

Daha sonra ekstre geldiğinde hiç bir bankada olmayan fahiş bir fiyat, kredi kartı kullanım ücreti geldi. Haksız yere benden tahsil edilen bu ücretin ivedi bir şekilde geri verilmesini istiyorum.

Mustafa 57 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa22 Temmuz 2013

    Finansbank ile kurumsal hesaplarımızla çalışmaktaydık. Bir gün Finansbank yetkilisi ile yanında kredi kartı satan bir yetkili geldi. Zorla bana 52***92 nolu Clup Finans Xclusive diye bir kart verdi, aidatımız falan yok dedi. Daha sonra ekstre geldiğinde hiç bir bankada olmayan fahiş bir fiyat, kredi kartı kullanım ücreti geldi. Haksız yere benden tahsil edilen bu ücretin ivedi bir şekilde geri verilmesini istiyorum DAHA ÖNCEDE ŞİKAYET ETTİM SONUÇLANMADI

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön