06 Eylül 2013 #1996409

Finansbank Kredi Kartı Aidatını İade Etmiyor!

Ekstreme yansıttığı 79 liralık kredi kartı kullanım aidatını iade talebime, kredi kullandırım ya da çeşitli ürün satışı amaçlı olarak cep telefonum, iş yerim, ev telefonumdan taciz edercesine günde 5-6 defa arayan Finansbank bu konuda aramaya tenezzül dahi etmeden sms göndererek olumlu sonuçlandırılamamıştır bilgisi veriyor.


Diğer kredi kartımda yıllık kart uygulaması anlaşmamıza bağlı olarak alınmazken, bazı bankalarında müşterileri ile otomatik ödeme vs. anlaşması yaparak yine iade ettiklerini biliyorum.Sürekli insanlara birşeyler satmaya çalışacağınıza önce mevcut müşterinize sahip çıkın Her ay düzenli olarak kullandığım ve ödediğim bu kartı kapatıyorum piyasadaki tek banka siz değilsiniz.

Elif 53 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön