05 Şubat 2014 #2277932

Finansbank Kredi Kartı Aidatı Yansıttı

Finansbank'a ait kredi kartımı iptal ettirmek amacıyla bankayı aradım, görüşmede fix kartla devam etmem istendi, mevcut kartımın üyelik ücretinin de iptal edildiği söylendi. Ocak ayı hesap
dökümüne iptal edilen kartın üyelik ücretinin yansıdığını gördüm.


İtiraz için aradığımda iptal edemeyeceklerini belirttiler. Yeni kartınızı kullansaydınız ödeme gelmeyecekti gibisinden kelime oyunları yaptılar, oysa ki yeni karta geçişte hiçbir şekilde ödeme yapmayacağımı yeni kartı kullandığımda sadece eskisinin iptal olacağını üstüne basarak taahhüt ettirdim. Finansbank'ın bu ücreti iptal etmesini istiyorum.

Tarkan 151 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Şubat 2014

    Değerli müşterimiz, bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

  • Tarkan'ın Teşekkür Mesajı17 Şubat 2014

    Şikayetim olumlu sonuçlandı aidat hesabıma geri iade edildi. Şikayetimin olumlu sonuçlanmasında önemli rol oynayan şikayetvar sitesine teşekkür ederim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön