13 Şubat 2014 #2291515

Finansbank Kredi Kartı Aidatı Kesiyor!

Daha öncesinden bir çağrı merkezinde işe başlamadan önce bana Finansbank Metrocity'deki şubelerinden bir hesap kartı açmamı istediler. Bende Metrocity şubesine giderek bir maaş kartı açtırdım. Orada çalışan personel bana size maaş kartıyla beraber kredi kartı da gönderileceği söylendi.


Bende çalışan personele sordum. Kredi kartından aidat kesilecek almayacağımı söyledim. Çalışan personel bana hayır sizden kesilmeyeceği dendi ve ben kartımı daha 3 ay kullanmadan bana 59,90 tl kredi kartı aidatı çıkardılar. Bunun üzerine siteleri üzerinden kart aidatı iptalini istediğimde, bana başvurunuzun olumsuz sonuçlandığı iletildi.

Halil 72 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön