31 Ekim 2013

Finansbank Kredi Kartı Aidatı Kesiyor!

Ben çalıştığım firmadan dolayı Finansbank'ın banka kartını kullanıyorum. Kart elime geçer geçmez bankadan arandım. Kredi kartı isteyip istemediğim soruldu. Bende kredi kartı aidatı alıp almadıklarını sordum. Onlarda siz bizim maaş müşterimiz olduğunuz için sizden aidat almayacağız dediler.


Bende eğer aidat almazsanız kartı kullanabileceğimi söyledim. Onlarda tamam dediler ve gönderdiler. Bende 2 ay kullandım. 3.cü ayda bir baktım ne göreyim? Kart aidatı olarak 65 TL kesmişler. Bende bankayı aradım. Şikayetimi ilettim ama hiç ilgilenen olmadı maalesef. Aidatın geri iadesini istiyorum.

Fatih 35 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ekim 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön