20 Mayıs 2016

Finansbank Kredi Kartı Aidatı Kesilmesi

Kredi kartımdan bankanız 93 TL aidat ücreti kesmiştir. İtiraz etmeme rağmen sadece 50 TL puan verilebileceğini müşteri ilişkileri söylüyor. Bankanızdan yüklü bir miktar kredi çektim ve aksatmadan ödemelerini yaptım 3 adet otomatik ödeme talimatım ve kredi kartım var.


Kesilen paranın iadesi (para olarak) gerçekleşmediği takdirde kredi kartımı iptal edip otomatik ödeme talimatlarımı iptal edeceğimi ve Tüketici Hakem Heyeti'ne başvuracağımı belirtmek isterim.

Önder 171 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Mayıs 2016

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön