15 Mart 2013 #1687848

Finansbank Kredi Kartı Aidatı Kesildi!

Kredi kartı aidatı adı altında alınan ücreti almak için hakem heyetine başvurdum. Başvuru sonucunda kart aidatının tarafıma ödenmesi çıktı. Banka tarafından aidat tarafıma yatırıldıktan sonra finansbankası tarından cep tlf şu şekilde msj geldi. Politikalarımız gereği kredi kartınız iptal edilmiştir. Taksitli yapmış olduğum işlemleride tek seferde kapatmamı istediler fakat ben itiraz edince taksit zamanlarında ödememi söylediler. İnternet bankacılığından hesabıma girdiğim zaman kredi kartının isteğe bağlı iptal edildiği yazısını gördüm.

Ahmet 63 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet19 Mart 2013

    2013 mart ayında kredi kartımdan kesilen geçmiş aidatlarımı aldığım için kartımı bankanızın politikaları gereği kapattığınızı msj yoluyla bana ilettiniz. politikalarınız gereği kartı kapatıyorsunuz 2013 yılı için 65.00tl aidat kesiyorsunuz...

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön