10 Mayıs 2014

Finansbank Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

Finansbank'ın 2006 yılından beridir aktif kullanıcısıyım. Kartı alırken herhangi bir şekilde kart aidatı alınmayacağı söylenmesine karşılık 2007 yılından beridir 25 TL kart aidat ücreti ödemekteyim. Konunun yasal olmadığı sayısız mahkeme kararıyla kesinleşmesine ve bankaya para iadesi talebinde bulunmama rağmen mağduriyetim giderilmedi. Kart aidatı adı altında kesilen haksız paranın tarafıma iadesini yada parapuan olarak yansıtılmasını talep ediyorum..

Servet 212 Okunma

Cevaplar

 • Servet'in Teşekkür Mesajı16 Mayıs 2014

  Uzun zamandır kart aidatı için yapmadığım başvuru kalmamasına rağmen bir sonuç alamamıştım. Sizin aracılığınızla tek mesajda kart ücretini banka iade etti. Bu farkındalığı oluşturduğunuz için, yanımızda olduğunuz için tüm samimiyetimle sizlere teşekkür ediyorum.. İyi ki varsınız.

 • Servet15 Mayıs 2014

  2014 yılına ait kart aidatını iade eden Finansbank'a teşekkür ederim. Ancak banka ile ilgili olumlu değerlendirme yapmam için geçmiş yıllara ait kart ücretlerinin de iadesini talep ediyorum. 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 yıllarına ait, toplam 175 tl lik kart aidatlarının iadesini istiyorum....

 • Servet14 Mayıs 2014

  MÜŞTERİSİNE DEĞER VERMEYEN BAŞKA BİR BANKA DAHA YOKTUR. KİMSE SANA MECBUR DEĞİLDİR BUNU ÖĞRENECEKSİN FİNANASBANK.

 • QNB Finansbank Temsilcisi10 Mayıs 2014

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön