27 Ocak 2014 #2258493

Finansbank Kredi Kartı Aidatı Alıyor!

Kredi kartı aidatlarına zammı geldi acaba 79 tl'de nerden çıktı 2013 yılında da kesinti olmuştu. Ben her yıl şikayet formu doldurup hakkımı aramak mı zorundayım. Ben memurum 79 tl zam almıyorum ki siz benden aidat adı altında para alıyorsunuz.


Yaklaşık 5 veya 6 yıldır Finansbank kredi kartı kullanıyorum ama artık yeter diyorum başka bankaların kartlarını aidatsız dedikleri halde almıyordum ama zamanı geldi diye düşünüyorum. Kredi kartımın iptali için en kısa süre en yakın şubeye gidip kapattıracağımı bildirmek istiyorum o aidat diye aldığınız 79 tl'yi ödediğim halde yasal olarak kalktı diyorlar ama hala alınıyor ya pes doğrusu!

Yılmaz 59 Okunma

Cevaplar

  • Yılmaz03 Şubat 2014

    diyecek birsey yok

  • QNB Finansbank Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön