18 Mart 2013 #1692120

Finansbank Kredi Kartı Aidatı Alınmayacak Dediler Ama Aldılar!

Yaklaşık 4 sene önce açılan kredi kartıma açıldıktan 1 sene sonra kart aidatı adı altında bir ücret geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana kart ücreti gelecekse bu kartı iptal etmek istediğimi söyledim. Onların bana dönüşleri, eğer kartınızı açık tutarsanız bir daha kart ücreti ödemeyeceğim yönündeydi. Bende bu sözün karşılığında kartımı açık tuttum ve 2-3 senedir kart ücreti göndermediler, ödemedim.


Bu sene bana kart ücreti geldi. Müşteri hizmetlerini aradım. Kendilerinin söylediklerini anlattım. Hatta konuşmalar kayıt altına alındı dinleyin dedim. Şikayet olarak kayıt açıldı. Sizi arayacağız dediler. Konuşma kayıtları olduğu için beni arayamadılar, cevap veremediler. Aidatın iadesini istiyorum.

Mümin 21 Okunma

Cevaplar

  • Mümin16 Nisan 2013

    Hiçbir şekilde tatmin olmadım.Haklı olduğum halde o parayı yinede aldınız.Kartınızı en kısa sürede kapatıyorum....

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön