23 Ağustos 2013 #1973321

Finansbank Kredi Kartı Aidatı Aldı!

Finansbank kredi kartıma dün itibariyle 200 TL para yatırdım. Kullanılabilir bakiyemin 200 TL olmasını beklerken, 80 TL olduğunu gördüm. Bankanın müşteri hizmetleriyle iletişime geçtiğimde gayet kaba bir görevli bankanın müşterilerinin güvenli alışveriş yapabilmesi için kart aidatı alındığını söyledi.


Sanki diğer bankalar da güvenli bir alışveriş hizmeti yokmuşta tek bu firmada varmış gibi gereksiz ve yasal olmayan kesinti yapıyorlar. İadesini istediğimi ve tarafıma bununla ilgili herhangi bir bildirim yapılmadığını belirtmeme rağmen bu işlemin mümkün olmadığını söylediler. Konuyu tüketici mahkemesine taşıdım ve buradan da böyle bir bankadan hizmet aldığım için pişman olduğumu belirtmek istiyorum.

Yılmaz 61 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön