29 Mart 2013 #1714082

Finansbank Kredi Kartı Aidatı!

Ekstreme yansıtılan 75.00 TL yıllık aidat için bankanızı aradığımda müşteri yetkilisi Büşra Durkaya iadenin mümkün olmadığını söyledi. İade yapılmazsa yasal süre olan 10 yıl boyunca kullandığım tüm kartlarım için alınan aidat ücretlerini yasal yollardan talep edeceğimi, yapılan sözleşmenin "haksız şart" olmasından dolayı beni bağlamayacağını, ödediğim aidat ücretlerini gösterir ekstrelerin tarafıma mail atılmasını talep ettim.


Her ekstre için 1.00 TL ücret ödemem gerektiği söylendiği için işleme onay vermedim. 75.00 TL aidatın iadesini talep ediyorum. Aksi halde istediğim ekstrelerin tarafıma ücretsiz gönderilmesi ve her türlü yasal hakkımı kullanmakta kararlı olduğumu bildiririm.

Ertan 150 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön