03 Eylül 2013 #1991512

Finansbank Kredi Kartı Aidatı!

3/9/2013 tarihinde son 4 hanesi 2636 olan Finansbank kredi kartını dönem borcu 50.29 TL olarak cep telefonuma mesaj gelmektedir. Her ay aynı kredi kartı ile ilgili ayda 2 lira faiz eklenerek gittikçe borcu artmaktadır. Bankayı ödemek için aradığımda böyle bir kredi kartının tarafımdan kapatılıp kullanılmamakta olduğu söylemekte.


Gelen mesajdaki ücretin 4-5 sene öncesine ait kullanım aidatının kendisi ve faiz ücreti olduğu belirtilmektedir. Sistemde kredi kartı bulunmadığı için ödemede alamadıkları belirtilmektedir. Hem kullanmadığım kredi kartının sürekli olarak ödenmemiş olarak borcu olduğuna ait mesajlar gelmekte, hem de sistemde böyle ödemenin alınabileceği kredi kartı bulunmamaktadır denmektedir.

Esra 44 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön