04 Şubat 2015

Finansbank Kredi Kartı Aidat Bedeli Alıyor.

Geçmiş yıllarda Finansbank'tan 3 adet kredi kartları kullandım, geçenlerde bu kartlar için benden kesilen aidat ödemelerini gösteren belge talep ettim ama yaklaşık 2 aydır tarafıma tüm kartlardan kesilen tutarları gösteren belge ulaşmadı.
Finansbank müşteri hizmetlerini her arayışımda önce bir talep oluşturalım deniyor, sonra bir SMS geliyor 10 gün içinde tarafınıza gönderilecektir diye ama, hep kartlardan 1 tane'sini gönderiyorlar. Ben müşteri hizmetlerini aramaktan çok sıkıldım bu durumdan bir müşteri olarak hiç memnun değilim.

Ramazan 197 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi04 Şubat 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön