31 Ocak 2014 #2267508

Finansbank Kredi İsteğimi Red Etti

Ev hanımı olmam nedeniyle, önceden Finansbank Genel Müdürlüğüne göndermiş bulunduğum kredi talebime ilişkin mail sonucu cep telefonuma gelen ve burada tarafıma yazılan cevabı yazıya istinaden banka şubesine gittim.


Şubedeki kredi sorumlusu na (Ev hanımı olduğumu ancak bordrosuz çalıştığımı, evde iş yaparak ayda ortalama 1200 tl sabit gelirimin olduğunu, ikametgahımın sabit, hiçbir bankaya
borcumun olmadığını, evime hırsız girmesi nedeniyle maddi olarak zor duruma düştüğümü bu nedenle Genel Müdürlüğünüzden 2000 tl 2 yıl vadeli kredi talebinde bulunduğumu) aynen anlattım. Alınan cevap: Kredi işine genel müdürlük karışamaz. Ben uygun görürsem olur. Ssk olmayınca veremeyiz.Güle güle.

Filiz 124 Okunma

Cevaplar

  • Filiz14 Şubat 2014

    İNCELEME VE SONUÇ...: Aranıyorsun. Maalesef kredi yok. siz tekrar müracaat edin. Müracaatınız sistemde ki problem nedeniyle kayboldu....? Şubeye müracaat ediniz. Allah aşkına bu banka şubelerine gidip de işini halledebilen kaç kişi var. Ordaki müşteri temsilcisi sanki bankanın sahibi. iş yapmamak için olmaz deyip seni başından savmakta. acaba ne yapılabilir nasıl yardımcı olunabilir düşüncesi hiç taşımıyorlar. Güle güle alışkanlığını tekrarlamaktan başka. Kısacası sen ne kadar derdini anlatırsan anlat nafile. Hepsi hikaye. Burdan herkese allah yardımcınız olsun demekten başka bir şey elimizden gelmiyor.

  • QNB Finansbank Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön