28 Mart 2013 #1711958

Finansbank Kredi Hesabından İşletim Ücreti Aldı!

Finansbank çerkezköy şubesinden kullanmış olduğum bireysel kredi taksitlerini ödemem için tarafıma açılmış olan vadesiz hesaptan 3 ayda bir 45 tl hesap işletim ücreti adı altında ücret alınmaktadır.Defalarca müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen herhangi bir çözüm bulunamadı ve ben bu ücreti ödemeye hala devam ediyorum..


Sadece Finansbanktan kullanmış olduğum kredi taksitini ödemek için kullandığım hesaba birde ücret veriyorum.acilen şimdiye kadar yapılan kesintilerin tarafıma iade edilmesini ve bundan sonrada herhangi bir hesap işletim ücreti alınmamasını rica ediyorum sonuçta bankanız
müşterisiyim ve kredimi ödüyorum.

Ahmet 23 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet17 Nisan 2013

    Şikayetim ısrarla devam etmekte ve hesap işletim ücretleri hala kesilmektedir..

  • QNB Finansbank Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön