02 Eylül 2013 #1988033

Finansbank Kredi Hesabından Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Kredi aldığım zaman açılmış olan kredi hesabından 3 ayda 1 25 TL gibi bir rakam alınıyor. Hesabı sadece kredi ödemek için kullandığım halde, bu ücretin alınmamasını talep ediyorum. 24 ay vadeli bir kredim var ve 8 kere bu parayı ödemek durumunda kalacağım buda 200 lira gibi bir rakam eder.


3500 liralık bir kredi kartım var ve bu olay düzelmezse onu da iptal ettirmeyi düşünüyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise size hizmet veriyor banka o yüzden alınıyor deniyor. Yahu ne hizmeti, ben krediyi ödüyorum sadece o hesaptan , hesabı kullanmıyorum. Finansbank'a yakışmadı.

Feyzullah 54 Okunma

Cevaplar

  • Feyzullah04 Eylül 2013

    2012 Yılında çekmiş olduğum iki adet kredimden toplam olarak 550 lira gibi bir rakam dosya masrafı olarak tarafınızdan alınmıştır. Bu ücretin tarafıma iadesini istemekteyim. Ayrıca Şubenizden hesap ekstresini istediğimde 6 aydan eski ise 27 lira gibi bir tutar isteniyor. Bunun bir açıklaması sanırım olamaz. 6 aydan eski ise 27 değilse 5 lira.

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön