30 Aralık 2014 #2931949

Finansbank Kredi Hesabına Bağlı Hesaptan Kesinti Yapıldı

Maaş bankası olarak kullandığımız hesabıma bağlı kredi aldım 2014-6 ayından sonra firmam farklı bir banka ile anlaşarak maaş hesabımız farklı bankaya geçti benden hesabı kaptırmak istediğimde krediniz var hesabınıza bağlı kapatmasınız denildi buna istinaden ben hesabı aktif kullanmıyorum ama EFT yapıyorum kredi ödemek için bundan dolayı hesap işletim ücreti alıyorlar, bana denilen hesap sadece kredi için kullanılıyorsa ücret alınmayacağı yönünde idi sanırım kendi söyledikleri kendileri uymuyor, benden alınan 60 TL hesap işletim ücretinin iadesini rica ederim.

Murat 400 Okunma

Cevaplar

  • Murat05 Ocak 2015

    en azından sonradan hata düzeltildi ama yine ben mağdur oldum 30 tl yine ödenmedi

  • Murat30 Aralık 2014

    Merhaba, bu gün finansa banktan Ayşe Hanım ardı ve yine sağ olsun 5 kezde hesap işletim ücretimin geri ödemsi olmayacağını hatırları ayrıca birde güzel fırçamız yedik kapattık benim anlamadığım olay burada ben mağdurum banka değil neden arayan arkadaş neredeysen bankanın mağdur olduğunu anlatmaya çalışıyor ki burada anlamış oldum ki Finansbank benim geçekten 60 TL ihtiyacı var kaç gündür papağan gibi aynı cevap veriyorlar. Ben yasal olmayan bir ücreti alındığın belirtiyorum maalesefi ki ödemiş zorla kesilmiş hiçbir ücretin ödemesi yapılmıyormuş bundan öğrettiler.

  • QNB Finansbank Temsilcisi30 Aralık 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön