24 Ekim 2014

Finansbank Kredi Hesabı İşletim Ücreti Kesti

Kredi hesaplarından hesap işletim ücreti alınmayacak olarak mesaj gelmesine rağmen isletim ücreti kesiyorlar, Finansbank a ve müşteri hizmetleri başvurmama rağmen bir cevap alamadım, ilk başvurum 14.10 daydı.

Hesabıma sadece kredimi ödemek için kullanıyorum başka bir amaçla kullanmıyorum. Finansbank Uşak bir eylül şubesinden çekmiştim. Teşekkürler ilginizden dolayı da.

Değerli Müşterimiz, ıM16299020 Ve numaralı Çözüm talebiniz en kısa surede sonuçlandırılacaktır. Kaydınızı bu numara ile takip edebilirsiniz ve Değerli Müşterimiz, ıM16**248 referans numaralı çözüm talebiniz en kısa surede sonuçlandırılacaktır. Kaydınızı bu numara ile takip edebilirsiniz.

Bayram 315 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi24 Ekim 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön