13 Şubat 2014 #2290468

Finansbank Kredi Hakkında Yanlış Bilgi Verdi

03.02.14 tarihinde Zonguldak'ta bulunan Finansbank Soğuksu şubesine gidip 4000 tl 0 faiz oranı ile hemşire kredisi alabilmek için hemşire kart başvurusu yaptım. Bireysel başvuruyu yaptığım banka çalışanına özellikle bu kampanyanın devam edip etmediğini sordum. Devam ettiğini ve başvuru yapabileceğimi söyledi. Kartım ve yanında tanıtım kataloğuyla 1 hafta sonra elime ulaştığında tekrar bankaya kredi başvurusunda bulunmak için gittim. Bankada çalışanın bu kampanyanın değiştiğini söyledi. Değişim tarihini sorduğumda 22.01.14 tarihi olduğu söyledi. Bana yanlış bilgi verip kart çıkarttılar. İş yerinden 2 gün gereksiz izin almama neden olup zamanımı boşa harcadılar. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Özlem 427 Okunma

Cevaplar

  • Özlem19 Şubat 2014

    sistemlerine düşen bilgileri takip etmeyip insanları yanlış bilgi veren personelleri uyarmak gerek bence bankanızın adı lekeleniyor. kime sorsam finansbanktan uzak durun diyorlar.Güven vermiyosunuz diğer konularda da yanlış bilgi verilir die tüm hesaplarımı kapattım.

  • QNB Finansbank Temsilcisi13 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Değerli Müşterimiz, Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön