16 Nisan 2013

Finansbank Kredi Gecikmelerinde Arkadaşlarınızı Arayabilir!

Finansbank'tan kullanmış olduğum kredi, gecikmesinden ötürü bana ulaşamadıklarını ve arkadaşımı arayıp bilgi verdiklerini söylediler bu bir kurumun ne kadar ciddiyetsiz bir kurum olduğunun göstergesi Banka zaten haber verme adı altında para ekliyor gecikme ekliyor parasını fazlası ile alıyor ilk fırsatta borcu kapayıp Finans Bankın hiç bir ürününden faydalanmayı düşünmüyorum.

Telefonda bu şikayetimi ilettim nasılsa kalite standartı açısından görüşmeler kayıt altında. Üstelik telefonum sürekli ulaşılabilir telefon kapalı değil.

Bu Telefon Görüşmesi 0212 362 2590 İle Şahsıma ait 0 507 XXX 07 07 Tar 15 Nisan 2013 15:30 da.

Halit 3.138 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön