20 Temmuz 2015

Finansbank Kredi Dosya Masrafı İadesi

Bankanızın 11208*** no.lu müşterisiyim. Şubenizden 06/06/2013 tarihinde 60 ay vadeli olarak %0,68 faiz oranı üzerinden 45.000 TL konut Kredisi kullandım ve 25 ay ödeme yaptım. Kredi dosya masrafı iadesi için Antalya Güllük şubemize gittim. Görevliden yardım istedim telefonu gösterdi ve İstanbul genel müdürlüğe telefon etmemi söyledi. Ben telefonla beceremedim. Bu şikayeti bilgisayardan anlayan bir yakınımdan yardım alarak yapıyorum. Öncelikle kredi çekmeye gittiğimdeki ilgiyi dosya masrafı iade almaya gittiğimde de görmek isterdim. Benden haksız yere alınan dosya masrafı ve diğer masrafların hesaplanıp tarafıma iadesini talep ediyorum.

Memduh 454 Okunma

Cevaplar

  • Memduh22 Temmuz 2015

    Dosya masrafını bir çok banka talep edilmesi halinde direk öderken Finansbank'ın Tüketici hakem heyeti 'ne başvurun demesi hoş değil.

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Müşterimiz Sn. MEMDUH GÖKTAŞ'ın iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön