02 Mayıs 2013 #1775022

Finansbank Kredi Çekenlere Bile Artı Bakiyeli Hesap Açılıyormuş!

Haksız kazançlar sel gibi etrafını dağıtarak yoluna devam etmekteymiş. 11 ay önce Finasbank,tan kredi çekmiştim. Şikayetvar,ın sayesinde 13 Tl yi geri aldım ama hem krediyi faiziyle verip hem de habersiz hesap açılıyor birde bu hesaba otomatik ödeme talimatı verilmez ise 3 ayda bir 25-30 Tl. gibi bir borç yansıtılıyormuş.


13 Tl yi hesabınıza havale edelim dediler hesabınım olmadığını söyledim onlar ise olduğunu ve 80 Tl gibi borcum olduğunu söylediler. Hesabı artı bakiyeli açıp ondan keserek faizde alıyorlarmış. Tabi ki biz kredi formunu imzalıyoruz ama bu konuda bilgi verilmesi gerekmez mi ? Bu mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Mete 266 Okunma

Cevaplar

  • Mete10 Mayıs 2013

    İlk önce tabi ki site yöneticilerimize sonsuz teşekkürler. finasbankın göstermiş olduğu duyarlı davranışına da teşekkürü borç bilirim. Taksitlerim ayın 15 olmasına rağmen bu gün 10/05/2013 tarihinde yatırmaya gittim. taksitimi yatırmak istediğimi birde hesabım olup 80 tl gibi borcum olduğunu onuda ödemek istediğimi belirttim. gişe görevlisi ise borcumun olmadığını ve iade edilen 13 Tl nin bulunduğunu söyledi. İşte bu kaliteli ve adil hizmettir. Umarım her zaman böyle olur

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön