15 Mayıs 2013 #1799086

Finansbank Kredi Başvurusu Onaylanmadı!

T. C Bankacılık düzenleme denetleme kurumuna başbakanımızın kadınlara destek programı içerisinde Finansbank' ın cep telefonumu arayıp bana 45 000 tl kredinin onaylanıp en yakın şubeye gitmemi söylemesi durumda, bende en yakın şubeye baş vurdum . Talebim kabul edildi. Daha sonra müşteri yöneticisinin lakaytlığı nedeniyle kredimin onaylanmadığı söylenmiştir. Oysaki sayın başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatının geçersiz kılındığının ve de keyfi davranıldığının kanaatindeyim.


Oysa ki ben bir genç bir kadın girişimci olarak araç yıkama atölyemi geliştirmeyi düşünüyordum. Ne yazık ki bu hayallerimi gerçekleştiremedim. Umarım BDDK nın bu konuyu göz ardı etmeyeceğini düşünüyorum.

Gülcan 100 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön