05 Eylül 2013 #1995501

Finansbank Kredi Başvurusu Faiz Oranları!

Finansbank Küçükyalı şubesine 20 ağustos tarihinde gittiğimde faiz oranı %0.77 iken evrakları götürdüğümde %84 olduğu iletildi. Yapabilecekleri birşey olmadığını bildiren bay personel %84'den kredi başvurumu aldı. 1 hafta sonra aradığımda genel müdürlük onayı bekliyor merak etmeyin başvuru tarihindeki faiz oranı geçerlidir dedi. Bu konuşmadan 1 hafta sonra Y*** hanım isimli personel beni arayıp kredi başvurusu yaptınız mı diye sordu. Başvurum işleme konulmadığını söyleyip tekrardan başvurumu aldı. Fakat faiz olarak %0.95 verdi. Konuyu anlattığımda genel müdürlükten faiz indirimi istemesine rağmen üstelik istediğim tutarı kredi kartından 1 yılda harcanayan iyi bir müşterisini yanıltmaya çalışılmıştır

Murat 64 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 10/09/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • Murat07 Eylül 2013

    Sevgili finansbank a.ş. Bankanız genel müdürlüğü yaptığı hatayı örtmek için için sanırm kredimi reddetti.Alacağım evin değeri 270.bin tl. sizden talep ettiğim kredi tutarı 100 bin tldir.(120 ay vade ile aylık 1300tl) Bankanızdan uzun yıllarbenimde ortak olduğum aile şirketimde kredi kullanıp hepsini ödemiştir.Ayrıca her ay 3000 tl altına düşmemekte olan kredi kartımı tam olarak yatırmaktayım.Geçmişe dönük olarak kartlarımı topladığım 3 yıl gibi az bir sürede kredi kartına 100tl harcamışım ve 100bin tl ödemişim.10 istediğim krediyi uygun bulmamanızın sebebini anlamış değilim.Sanırsam personelinizin yaptığı hatayı şube veya siz bu şekilde düzeltiyorsunuz.Yada şube verdiğim maaş yazılarını eksik girmiştir. Lütfen en kısa sürede hatanızı düzeltmenizi rica ediyorum.Bugune kadar bankanızla çalişmaktan çok mutluydum.Diğer çalıştığım 10 bankada hesabimi kredilerimi kapatırken birtek siz ve halkbankasi ile çalıştım.Kredi kartı sadece sizin kartınızı kullandım.Halkbankasi ile çalışma sebebimde bir devlet bankasinda hesabim olmasını istememdir.Hesaplarımı kapatmak istemiyorum.En kısa sürede tarafıma lütfen olumlu cevap verin.

  • QNB Finansbank Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön