07 Eylül 2013

Finansbank Kredi Başvuruma Cevap Vermedi!

Firmamı büyütmek ve diğer firmalarla rekabet edebilmek için Finansbank'ın Teminat Destekli KOBİ Yatırım Kredisi'ne şubesinden başvurdum. Konu ile ilgili en geç 3 iş günü içerisinde tarafıma olumlu veya olumsuz geri dönüş sağlanacağı söylendi. Başvurumu pazartesi sabah saatlerinde gerçekleştirip beklemeye başladım.


Çarşamba günü öğleden sonra şubedeki ilgili kredi danışmanına durum ile ilgili bilgi almak istediğimi anlatan bir mail gönderdim. Bugün cuma fakat kesinlikle bir geri dönüş gerçekleştirilmedi. Konu ile ilgili muhasebecimin aranacağı söylendi, aranmamış. Muhtemelen işleme bile alınmadı yada olumsuz sonuçlandığı için adam yerine konulmadık.

Yiğitcan 68 Okunma

Cevaplar

  • Yiğitcan10 Eylül 2013

    Hİç bir geri dönüş yok. Zaten isteyen de yok ama sinirleniyor insan.

  • QNB Finansbank Temsilcisi07 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön