18 Nisan 2013 #1749487

Finansbank Konut Kredisinin Devir İşlemleri!

Finansbank İzmit Şubesinden kullanmış olduğum konut kredimi faiz düşüşü nedeniyle, **** İzmit Şubesine aktarmak istedim.


Bununla ilgili Finansbanktan, konut kredisi bilgilerimi içeren, ipoteğin fekki yazısı için süre belirtilerek (5 iş günü) **** adına düzenlenmiş bir yazı istediğimde, bana böyle bir yazı veremeyeceklerini ve bunun imkansız olduğunu söylediler. (Genel Müdürlük talimatıymış)


****** benden bu şekilde bir yazı istiyor, Finansbanksa bu bilgileri içeren bir yazı vermeyeceklerini söylüyor. İki banka arasında bir o tarafa bir bu tarafa savruluyorum. Bu konudan şikayetçiyim.

Handan 69 Okunma

Cevaplar

  • Handan22 Nisan 2013

    Bankanızın (bankaların) keyfi davranışları yüzünden olan biz müşterilere oluyor.Belli bir yasal dayanağı olmayıp, bankamızın politikası deyip, müşteriyi bankalar arası dolaştırıyorsunuz.O arada müşterinin kaybı olmuş olmamış umurunuzda değil.Finansbankla ilk işlemimdi ve son işlemim olacak, zarar da etsem artık konut kredim bu bankadan olmayacak. Ayrıca bana, şikayet ve önerilerinizi bankamıza iletin diyorsunuz, sizin şube çalışanlarınız bunu bilmiyormu da beni yönlendirmiyorlar.

  • QNB Finansbank Temsilcisi18 Nisan 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön