09 Mayıs 2013 #1787734

Finansbank Konut Kredisi İpotek Fek Ücreti!

Finansbank'tan Mayıs 2012'de kullandığım konut kredisini, ocak 2013 tarihinde konut kredisine başka bir bankadan devam etmem sebebiyle kapattım. Konut kredisinin %2'lik cezai kesintisi dahil her tür masrafını ödemiş olmama rağmen, diğer bankaya geçebilmem ve evimdeki ipoteği kaldırabilmem için gerekli olan ipotek fek belgesini 400 TL vermeden veremeyeceklerini söylediler. Ben de 400 TL'yi ödemek zorunda kaldım. Zaten bütün borcumu kapattığım için ücretsiz almak yasal hakkım olan bu belgeyi tarafıma 400 TL'ye satmalarına anlam verememekteyim.

Mithat 86 Okunma

Cevaplar

  • Mithat12 Mayıs 2013

    Tarafıma herhangi bir şekilde geri dönüş olmadı. Zaten olmasını da beklemiyordum. Yeni kredi kullanacak arkadaşlar, en başta hiçbir şekilde söz edilmeyen bu masrafı da hesaplarına katsınlar.

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön