09 Eylül 2014

Finansbank Konut Kredisi Dosya Masrafı İle İlgili Dekont Talebi!

Daha önce almış olduğum konut kredisi ile ilgili tarafımdan kesilen dosya masraflarının dekontunu 26/08/2014 tarihinde müşteri hizmetlerinden talep ettim. Talebime üzerine 27/08/2014 tarihinde SMS mesajı ile 7 gün sonra banka şubesine giderek dekontları alabileceğim bildirildi. 09/09/2014 tarihinde banka şubesine giderek dekontları istedim.


Dekontların sistemde olmadığını söylediler. Tekrar müşteri temsilcisini aradım. Müşteri temsilcisi Dekontların Bankada olduğunu ve hemen tekrar gitmemi ve müşteri temsilcisiyle görüştüğümü söyleyerek dekontu istemem halinde alabileceğimi söyledi. Tekrar bankaya gittim görüşmeleri anlattım dekontları istedim, sistemde gözükmediğini veremeyeceklerini söylediler.

Doğan 1.611 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi09 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön