17 Eylül 2013 #2015716

Finansbank Konut Kredisi Dosya Masrafı İadesi!

Finansbank' tan 2007 yılında kullandığım Japon yeni ile konut kredisi ile ilgili olarak, iki hafta önce ile ilgili tuzla şubesi müşteri temsilcisine başvurarak, yapılandırma ve kapatma ile bilgi istedim. Bana yapılandırma yapmadıklarını ve telefonla arayıp bilgi vereceklerini söylediler. Hala aramadılar. KMH hesabım var. Son 5 yılın hesap özetlerini istedim.


İncelediğimde bu zamana kadar benden habersiz sürekli fon alış satışı yaptıklarını ve bundan alış, satış masrafları kestiklerini gördüm. Bildiğim kadarıyla kanuna göre dosya masraflarını geri alabiliyoruz, müşteri temsilcisi ile görüştüğümüzde tüketici mahkemesine başvurup öyle gelin dedi.

Nildeniz 187 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön