22 Şubat 2013

Finansbank Konut Kredisi Dosya Masrafı!

18.12.2007 tarihinde, Bursa Hürriyet Finansbank Kredi kolay şubesinden;12797*** hesap numarası ve 12152*** müşteri numarası ile 30000 lira kredi çektim.Bunun için benden;dosya masrafı,ipotek ücreti, keşif bedeli gibi masraf kalemleri gösterilerek epey bir miktar para aldılar.


Yeni çıkan kanuna göre bu paramı iade alabilmem için bankanın bana bir dekont vermesi gerekiyordu.Ancak tek bir sayfa dekont için benden 30 lira para istediler.İtirazıma da ' genel müdürlüğümüzün talimatı bu.Parayı ödemezseniz dekontu alamazsınız' dediler ve dekontumu vermediler.Elimde dekont olmadan tüketici haklarına müracaat edemiyorum.Dekontumu alabilmem için gereğini bilgilerinize arz ederim.

İlkay 119 Okunma

Cevaplar

  • İlkay22 Şubat 2013

    Şikayetimde belirtmiş olduğum kredi tutarını yanlışlıkla 30000 lira yazdığımı farketmiş bulunuyor ve düzeltmek istiyorum.Çektiğim kredi miktarı 50000 Tl'dir.Saygılarımla...

  • QNB Finansbank Temsilcisi22 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön