16 Mart 2015

Finansbank Komisyon Tahsilatı Ücreti Alıyor

Yıllardır severek müşterisi olduğum bankanın, internet ve mobil uygulamalarından yapılan EFT ve diğer banka kartı ödemeleri ücretsizken, kısa zaman önce her işlem başına 2 TL Komisyon ücreti başlığı altında ücret kesinti yapmasını şiddetle kınıyorum.

Hesaba verilecek ödeme talimatları, kredi kartı kullanımı vs. gibi hiçbir şekilde müşterilere muafiyet tanımlanmaması da diğer bir yanlıştır. Finansbank olarak hangi mantık, hangi vicdani boşluktan yararlanarak böyle bir politika izlediğinizi kestirmek oldukça güç.
İzlediğiniz bu tutumdan biran evvel vazgeçmenizi umuyoruz.

Veli 280 Okunma

Cevaplar

  • Veli24 Mart 2015

    Geri dönüşleri, yeni politikaları gereği alınmaya karar verilen bu 2 TL'lik EFT ücretinin devam edeceği, herhangi bir muafiyet yapılmayacağı ve bu durum içinde müşterileri olarak Hakem heyetine başvuru yapmaya hakkim olduğunu hatırlatmaları olmuştur... Hulasa bankamızın yeni politikası siz müşterilemizi mutlu etmek değil, huzurunuzu kaçırıp sizden alabildiğimiz kadar parayı türlü türlü adlar altında almaya devam edeceğiz demişlerdir. En kısa zamanda değil sizde hesaplarımın olması, şubelerinizin kapısından dahi geçemeyeceğim ve elimden geldiğince herkese, her yerde, bu türlü kesintilerden bahsedeceğimi ve gerekli yasal merciileri de bilgilendireceğimi çok iyi bilmenizi isterim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi16 Mart 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön