14 Ağustos 2013

Finansbank KMH'den Haksız Yere Yapılan Kesinti!

Nisan ayında Hemşire kart çıkardım. Bana KMH hesabı açmışlar ücreti olduğu için kapattırdım. Sonra genel merkez görevlisi biri 31 ağustosa kadar hiçbir ücret alınmadan KMH hesabını kullana bileceğimi ve o zaman kapmak istersem kapatabileceklerini söyledi. Ama KMH hesabından faiz ücreti aldılar. Finansbank artık güvenmiyorum. En kısa sürede de hemşire kartımı ve 5 otomatik ödememi iptal edeceğim.

Erdal 76 Okunma

Cevaplar

  • Erdal15 Ağustos 2013

    bir çok kere telefonla aradım bi o kadar şubeyi aradım temmuz ayında telefonla aradığımda kesilen üçretin tekrar iade edileceği de söylendi fakat birden ağustos ayında talepim red edildi ve nedeni bilmiyorum. tarafıma bilgi verilmeden kesilen bu üçreti kabul ededem

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön