29 Ağustos 2013 #1983621

Finansbank KKDF Ücreti Kesti!

CardFinans ile yaptığım USD cinsinden harcamamın TL karşılığı olan tutarı, son ödeme tarihinden önce kredi kartıma yatırmama rağmen bankayı aradığımda, bu borcumun hala ödenmemiş olduğu bilgisi üzerine bu borcumun yatırdığım tutardan kesilmesi için görüştüm. İşlem sonunda banka görevlisi, hiçbir USD borcumun kalmadığını söyledi.


Son ekstrede, KKDF olarak 285. 47 dolar borç çıkarıldığını gördüm. Bankaya telefonla itiraz ettim ama sonuç alamadım. Gelir İdaresi Başkanlığı’nın KKDF mevzuatı kredi kartların kapsamamasına, KKDF’nin sadece tüketici kredileri için geçerli olmasına rağmen, bu borç usulsüz şekilde bana yansıtılmıştır. Benden haksızca istenen bu ödeme konusunda şikayetçiyim.

Asuman 84 Okunma

Cevaplar

  • Asuman06 Eylül 2013

    İlgili firmanın şikayetimi değerlendirip yanıt verme süreci iyiydi ancak şikayetime bir çözüm getirilmedi. Bankayla olan tüm ilişkimi kestim.

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimiz ile 29/08/2013 tarihinde görüşülmüş olup, talebi hakkında açıklamalarımız kendisine sözlü olarak iletilmiştir.

  • QNB Finansbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön