01 Temmuz 2013

Finansbank Kişisel Bilgilerim Paylaşıldı!

Finansbank müşterisiyim. Hesap bildirim cetvelim, kredi kartı ekstrem her zaman mailime gelir yazılı kopyası yoktur. Bu bilgilerin yazılı banka dökümanı olarak bir başkasının elinde olmasına imkan olmamalı. Ancak, bu bilgilerin ailemden paylaşılmasını istemediğim kişilerle paylaşıldığını öğrenmiş bulunmaktayım.

2013 Nisan-Mayıs dönemi hesap ekstrem(vadesiz ve kredi kartı), 2012 yılına ait kredi bilgilerim bankanın yazılı dokümanı olarak 3. şahıslar ile paylaşılmıştır. Bankanızdan hesabıma ait sorgulama işlemlerinin şube bazında dökümünü istemekteyim. Müşteri hizmetleriniz için bilgilerimi başkalarıyla paylaşmak etik ,ancak dökümünü bana vermek mümkün değilmiş!

Yunus 55 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi01 Temmuz 2013

    "Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş."

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön