20 Şubat 2013

Finansbank Kesintilerin İadesini İstiyorum!

14.03.2012 tarihinde Finansbank Edirne şubesinden bireysel ihtiyaç kredisi kullandım. Bu krediyle beraber bana bir banka kartı da verildi. Ancak aylık taksitlerim ödeme planında yazandan sürekli farklı geldi, ilk iki ay bu farkın nereden geldiğini sorduğumda banka kartı yıllık kart ücreti, karttan çekilen meblağların faizi, eve gönderilen posta ayrıntılarının ücreti gibi bir sürü bahane öne sürüldü.


Bu kesintilerin hepsinin dekontları elimde bulunmaktadır. Bu kesilen ücretlere dayanamayıp 3. ayda erken kapama yaptım. Bu konuda bir çok emsal karar bulunduğundan kredi dosyamın araştırılıp kesilen dosya masrafı, kart ücretleri ve kesilen diğer meblağların tarafıma iadesini istiyorum.

Günay 58 Okunma

Cevaplar

  • Günay22 Şubat 2013

    Geri dönüldü. Klasik cevap: "Sözleşmenizde dosya masrafının ödeneceğine dair satırlar bulunmaktadır ve siz bunların altına imza attığınız için geri ödeyemiyoruz." Emsal kararlara göre alınan her ücretin belli bir punto büyüklüğünde yazılması gerekiyor, 30 sayfaya "şuraya şuraya şuraya imza atın" denilmesi de cabası tabii ki. Merak ediyorum kredi kullananların kaç tanesi sözleşmeyi okuyor?

  • QNB Finansbank Temsilcisi20 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön