08 Mayıs 2013 #1785715

Finansbank Kesinti Yapıyor!

Ben kredi çekmiştim finans banktan 1.045 TL kredi tutarımdı çekilen krediyi kendi kart finans nakit karta aktardım ve içinde 45 TL bıraktım + olarak ve krediyi her ay geciktirmeden gişe görevlisine elden yatırdım toplam 3 ay yatırdım 100 er TL olarak Kredi aylık ödeme tutarım 99 TL idi.


3 ay geciktirmeden yatırdığım halde toplam borcumun yaklaşık 750 gibi bir miktar kalmış olmalıydı hatta banka görevlisiyle de hesapladık ve yanlışlık olduğunu oda gördü toplam borcum 891.14 TL olarak gözüküyordu ve Nakit kartımda hiçbir hesap girişi çıkışı yapmadığım halde benden 141 TL kesildi paramın geri iadesini istiyorum aksi taktirde üst mertebelere başvuracağım gereğinin yapılmasını arz ederim.

Elif 56 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi08 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön