02 Nisan 2013 #1720592

Finansbank Kesinti Yapıyor!

Daha öncede 3 ayda bir 50 lira gibi para kesiliyordu.buna itiraz edince göstermelik bi ücret iade edildi.şimdi yine aynı durum devam ediyor.İki hesaptan 12 aydır 5.71 hesap işletim ücreti 5.71 hesap özeti ücreti ayrı ayrı kesilmiş bunların yanında artı hesap işletim ücreti olarak 40 lira ücret kesilmiş.


Müşteri hizmetlerini arıyorum normaldir diye cevap veriliyor.İki hesaptan ne diye ayrı ayrı ücret kesilir.Birini kapatın diyorum bu seferde borcun var kapatamam deniliyor.Niye internet şubesinden baktığımda bu borcu ben bugüne kadar göremedim.Kredi çektiniz hesap açtık,maaş yatacak hesap açtık diyip ardından bisürü bahaneyle para kesiyorsunuz.Bide borcum varmış neye istinaden borcum var.

Gülcan 59 Okunma

Cevaplar

  • Gülcan03 Nisan 2013

    dün yaptığım şikayete hiç bir şekilde dönüş yapılmadı,ama şikayete cevaplandı ibaresi eklendi.ben bi cevap alamadımki daha kim neyi cevaplamış.iki defa kredi çektim güne gününede faiziyle paralarını geri aldılar 3 taksit kaldı.son 6-7 aydır maaş hesabım burda değil bu kullanılmayan iki hesaptan ayrı ayrı kesilen hesap işletim ücretlerini ve ne işe yaradığını bilmediğim ve talebim olmadığı halde istenilmiş gibi kesilen hesap özeti ücretlerini geri istiyorum.zaten birgünde yapılan şikayet sayısına bakınca durum ortada başkada söze gerek yok.

  • Gülcan03 Nisan 2013

    dünden beri şikayetle ilgili ne aranıldım nede bi işlem yapıldı.o halde bu cevaplandı ibaresi ne anlama geliyor.ben zaten daha önce bu şikayetle ilgili daha önce sözlü olarak müşteri hizmetleri ile hem yazılı olarak direk çalıştığım şubenin müdürlüğüne dilekçe yazdım.hiç bir çözüm olmuyor.işveren maaşı bankadan yatırmak zorunda cezasıda çalışanlara kesiliyor,aldığımız üç kuruştan elinizi çekin artık.kesilen bütün ücretlerin hesabıma geri ödenmesini istiyorum.

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön