02 Nisan 2013 #1721315

Finansbank Kesilmeyecek Dedikleri Aidatı Aldı!

Cardfinans gold(54***74 nolu)kartımı aidat zamanı gelmeden kapatmak için Finansbankı aradım. onlar fix kartta aidat ücreti olmadığını ve o karta geçersem tüm borcun parapuanın da o karta geçeceğini söylediler. zaten ekstre kesilmeden fix kartın elime geçeceğini ve hemen kullanmam ekstreye aidat yansımayacağını söylediler.


Fakat 3 haftadan sonra fix kart elime ulaştı ve aradığımda aidat ücretinin kesilmediğini söylediler. normalde aralıkta kesilen aidat ücreti o zaman kesmeyip martin 28 inde kestiler. aradığımda ise olumlu sonuçlandırılamıştır diye mesaj atıyorlar. kesinlikle şikayetçiyim ve Finansbankı tekrar tüketici hakem heyetine şikayet edeceğim.

Dilek 39 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön