02 Eylül 2013 #1987828

Finansbank Kendi Paramı Bana Kullandırmıyor !

Yaklaşık 3 ay boyunca çeşitli sebeplerle (iş,maaş alamama vs.)gibi sebeplerle Finansbank kredi kartıma düzenli ödeme yapamadım. Bütün her şeyim Finansbank üstündendir. Maaş hesabım, kredim, kredi kartım ve kredili mevduat hesabım. Geçtiğimiz şeker bayramı öncesinde kredi kartıma cezalı halde olan minimum ödeme tutarımı yatırdım. Sonrasında kullanmaya çalıştığımda bloke edildiğini gördüm.


Aradığımda ise yasalar gereği kullandırılmadığını söylediler. Böyle bir yasa yok! Olmadığı ise şuradan aşikar bir diğer bankadan olan kredi kartımda da aynı durum başıma geldi . Para yatırınca 24 saat içinde kredi kartım kullanıma açıldı. En kısa sürede çözmezseniz her türlü yasal hakkımı kullanacağımı bilin!

Kerem 93 Okunma

Cevaplar

  • Kerem02 Eylül 2013

    Standart mesaj atıyorlar birde.Neden?İşlemi yapmayacaklarını binlerce kişinin önünde söylememek için.

  • QNB Finansbank Temsilcisi02 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön