14 Ağustos 2015
Yorum Yap
#3486378

Finansbank Kayıp Para!

Kartsız işlemlerden 09:12:25
İşlem No.: 4423 ATM Adı: fb339 Trabzon Çarşı Şube 2
Takip No: 9353***0/08/2015 tarihinde Finansbank'ın ATM'sinden kartsız işlem yapılarak bir para transferi yapılmıştır. Yatırdığım para karşı tarafın hesabına geçmemiştir. Finansbank işlem ücretini hiç etmiştir. 5 gündür paranın izi sürülememektedir.
Bugün tarihi itibari ile, tekrar aramam sonucu " parayı yanlış kişiye gönderdiniz " denmektedir. Finansbank parayı kime gönderdiğimi sormadan "yanlış kişiye gönderdiniz diyebiliyor. " Oysaki elimdeki makbuzdaki ibanın son 4 hanesi ile gönderdiğim hesap numarasının son 4 hanesi aynı.
Yarın Finansbank'a maddi manevi dava açacağım.

Ali Ali 116 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Müşterimiz Sn. Ali E. 'nun iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Her türlü sorununuzda size en iyi hizmeti sunmak için yanınızda olduğumuzu hatırlatır, Bankamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler