23 Mart 2013 #1701926

Finansbank Kayıp Kart İçin 10 TL Kestiler!

Artık bu bankaların bizlerden nefes alsak para kesmelerinden usandım . 10 gün önce bir anlık panik içinde bulamadığım kredi kartımın kayıp olduğunu bildirdim . Bu arada benzin kampanyasının 4. sünü alıp sözde 20 tl parapuan alacaktım . Ne var ki kayıp kart için yenileme ücreti adı altında sanki aldıkları yıllık aidat yetmiyormuş gibi 10 tl extreye yansıtmışlar.


Bir de benzin kampanyasına katıldım diyede 3. 9tl kesmişler yani toplamda 14tl ve yararlanamadığım 20 tl parapuanla 34tl zararım söz konusu . Bankalar vatandaştan nasıl daha fazla para kesilir bunun hesabındalar . Açtım itiraz ettim ancak iade yapamayacaklarını söylediler . Ama yeminim var taksitlerim bittiği gün kartı iptal edeceğim.

Mehmet 79 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön