23 Şubat 2013

Finansbank Kayıp Çalıntı Şüpheli İşlem Menüsü Kullanım Kesintisi!

15.02.2013 tarihinde Finansbank atm sine 50 lira yatırmaya çalıştım atm'de paranıza el konulmuştur ibaresi gözüktü. Durum üzerine müşteri hizmetlerindeki şüpheli işlem bildirimi menüsünü kullandım. İlk görüşmemde yanlış bilgi verilip paramın iadesinin yapıldığı aktarıldı. 2. görüşmemde bankamatik açıldıktan sonra denildi ancak 3. görüşmemde yeterli bilgi verildi.


Durum üzerine 50 lirayı iade edecekleri yere 80 lira parayı o menüyü kullandığım için kestiler. Şikayet talebinde bulundum 2 tane kayıt açtırdım. Görüşmeler dinlenildi. Kesilen 40 lira yatırılmıştır denildi. Kartımın limitine baktığımda 0 iken -10 liraya indiğini gördüm. Tekrar şikayet menüsünü aradım yetersiz kaldı.

Barış 326 Okunma

Cevaplar

  • QNB Finansbank Temsilcisi23 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz, bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili iletmek istediğiniz öneri, istek veya şikayet mesajlarınızı, www.finansbank.com.tr internet sitemizde yer alan “Sizi Dinliyoruz” linki ile doğrudan bize iletebileceğinizi belirtmek isteriz. Saygılarımızla, Finansbank A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön